Як Одеса робить "макіяж" на День народження?

Найпомітніша металева конструкція, яка буде використовуватися для проведення святкових заходів, розташована перед головним входом в Морвокзал. Поруч, перед входом в Місячний сквер з боку Потьомкінських сходів вибудовують каркас поменше. Крім того, металеву основу збирають і біля колонади біля Тещиного моста.

В Одесі перед днем міста на площі перед Оперним театром, концертне обладнання, навпаки демонтується, після концерту «Грузинський подарунок Одесі». Якщо трохи спуститися по Ланжеронівській, то можна побачити відновлену скульптуру Якір-2,0 Серце.

Що стосується Міськсаду, зараз там репетирують бандуристи. Сьогодні ввечері вони будуть давати безкоштовний концерт для одеситів і гостей міста.

Жителі міста неоднозначно оцінюють підготовку до свята.

«Навіщо витрачати міський бюджет на такі масштабні «танці»? Щороку одне і теж: дороги перекривають, купа п'яних вулицями, безпорядки, сміття. А через тиждень ніхто нічого не пам'ятає. Краще б зробили на один день вільний вхід в театри і абонементи в бібліотеки роздавали. Одеса все-таки культурна столиця, треба відповідати », - розповіла одеситка Антоніна Чайкіна.

А ось Євген Бойчук навпаки чекає свято з нетерпінням:

«Це хороший свято. На день міста ми святкуємо не тільки день народження улюбленої Одеси, але і прощаємося на цілий рік з літом ».

31.08.2016 20:16

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!