IT-подія рівня Силіконової долини: в Одесі пройде конференція на вищому рівні Black Sea Summit

Цього року очікується ще більше учасників, стартапів і спікерів. Основні теми майбутнього IT-події - агро- і біотехнології, інтернет речей і одеські стартапи.

Одним із спікерів стане всесвітньо відомий біохакери, засновник платформи «Digiwell» Патрік Крамер, який розповість про злиття в майбутньому людини і кіберпростору за допомогою підшкірних імплантатів. Патрік сам носить імплантант і експериментує з наступним поколінням таких виробів в його тілі: від "Інтернет-оф-речей" до "Інтернет-оф-нас», де всі ми підключені до Інтернету безпосередньо через імплантати мозку.

Ще одним знаковим гостем стане творець IT-бренду Амстердама і найбільшої екосистеми по запуску проектів в європі «StartupDelta» Рубен Ньювенхюйс. Останні кілька років він сфокусований на підключенні екосистем Кремнієвої долини і Голландії.

Крім спікерської панелі в рамках конференції пройде пітчинг українських і зарубіжних стартаптов, які подали свої заявки на участь. Протягом трьох хвилин команди розкажуть про свої проекти і спробують зацікавити присутніх інвесторів з різних країн.

У минулому році за результатами конференції деякі проекти отримали інвестиції, і в цьому році дана традиція буде продовжена, зазначив один зі спікерів конференції Олександр Борняки.

«Можу з упевненістю сказати, що зустріч на вищому рівні Чорне море не поступається схожим заходам, які проводяться в Силіконовій долині. Це величезний прорив для міста. Ми знаходимося в тренді і є новаторами », - підкреслив він.

Партнерами Чорноморський саміт стала компанія Looksery, яка уклала в минулому році фантастичну угоду для вітчизняного IT-ринку. За словами співзасновника Looksery Юрія Монастиршіна, його команда без роздумів погодилися підтримати конференцію.

«Побачивши рік тому, яку амбітну ідею представили організатори, ми захотіли стати частиною цього. Дуже важливо, що конференція проводиться повністю англійською мовою - без нього ніяк. Це маркер інтеграції суспільства в глобальний ринок. Скажу, що стартапам необхідно брати участь в таких конференціях. Якщо ви хочете створити дійсно вартий продукт і бізнес-модель - потрібно отримувати фідбек від кращих в світі фахівців », - розповів Юрій Монастиршін.

Чорне море Зустріч на вищому рівні - як технологічна і інноваційна конференція стала невід'ємною частиною інвестиційної стратегії Одеса 5Т, вважає віце-мер Павло Вугельман.

«Сьогодні ведеться серйозна розмова про розвиток IT-кластеру, створеного в Одесі. Будемо обговорювати Створення одеської Силіконової долини і інфраструктурних комплексів для айтішників », - розповів Павло Вугельман.

9 вересня в рамках Black Sea Summit пройде національний фінал Клінтек-конкурсу ClimateLauchpad, в якому візьмуть участь 10 команд. Переможець візьме участь у фіналі ClimateLauchpad, який відбудеться в Талліні, і побореться за 10 тис. євро. 9-Також го числа пройде презентація платформи «Одеса 5Т» і стартап-батл в IQSpace. Сама конференція пройде 10 вересня. Участь - платне

06.09.2016 21:30

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!