Нові тролейбуси: Одеса знову вибирає між Галичиною і Волинню

Два учасники - автоскладальний завод №1 компанії «Богдан Моторс» та ТОВ «Укрпастех» - пропонують тролейбуси «Богдан» Т70117 (Луцьк). Третя компанія - «НТП СТГ Інжиніринг» - готова продати машини ЛАЗ Е183А1 львівського виробництва. Безпосереднім виробником є тільки «Богдан Моторс», інші учасники - дилери.

Ціна питання поки не розкривається, але КП має намір витратити на закупівлю не більш 22 мільйонів гривень. Найдешевша пропозиція - у «СТГ Інжиніринг», але ймовірність перемоги цієї фірми невелика. Організатори конкурсу вказали в тендерній документації, що пропоновані тролейбуси повинні мати незалежну підвіску (вона забезпечує м'якість ходу і комфорт для пасажирів). Такі машини в Україні випускають тільки львівський ж «Електрон», який на цей раз не подав заявку, і «Богдан». У ЛАЗів підвіска залежна.

По-друге, корпуси тролейбусів, які хоче продати нам «Інжиніринг», були виготовлені ще в 2011-му році, під чемпіонат Європи з футболу, і з тих пір зберігалися в неналежних умовах.

Нагадаємо, минулий тролейбусний тендер в Одесі виграв саме «Богдан». Машини Т70117 обладнані системою відеоспостереження за посадочними майданчиками і салоном, системою Wi-Fi, а також кондиціонером в кабіні водія.

У тролейбусах передбачені функції, необхідні для людей з особливими потребами: права частина кузова при необхідності знижується до рівня посадкової площадки, встановлений відкидний пандус, передбачені місця з фіксацією інвалідного візка в салоні, а також ще 4 спеціально обладнаних місця. Габарити транспорту: довжина - 12 метрів, а пасажиромісткість - 105 місць.

13.09.2016 23:38

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!