З 1 жовтня таки підвищується проїзд в міськелектротранспорті

Сьогодні міський виконком затвердив підвищення вартості проїзду в міськелектротранспорті до трьох гривень. Однак, підкреслив міський голова Геннадій Труханов, на більшість одеситів, які користуються послугами міськелектротранспорту, це підвищення практично не вплине.

«По-перше, всі пенсіонери і пільговики, як і раніше будуть користуватися послугами транспорту безкоштовно. Що ж стосується інших, то ті, хто їздить в тролейбусах і трамваях регулярно, можуть купувати постійні проїзні квитки, вартість яких не збільшується ».

Таким чином, вони будуть фактично оплачувати проїзд і раніше тарифом. Причому, всі пільгові постійні проїзні для шкільних і студентів продовжують діяти. Подорожчання позначиться тільки на невеликій групі пасажирів, які користуються послугами трамваїв і тролейбусів епізодично. Мер звернув увагу на те, що більшість з цієї категорії пасажирів становлять не одесити, а приїжджі. Таким чином, навіть будучи вимушеними збільшити проїзний тариф в міськелектротранспорті міська влада знайшла як захистити інтереси одеситів.

29.09.2016 23:03

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!